Kjøpe LM5023MM-2/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 7.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Spenning - Start opp: | 12.8V |
| Spenning - Fordeling: | - |
| topologi: | Flyback |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-VSSOP |
| Serie: | - |
| Strøm (Watts): | - |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Isolation: | Isolated |
| Andre navn: | 296-36477-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LM5023MM-2/NOPB |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens - Bytte: | 130kHz |
| Feilbeskyttelse: | Current Limiting, Over Voltage |
| Utvidet beskrivelse: | Converter Offline Flyback Topology 130kHz 8-VSSOP |
| Driftssyklus: | - |
| Beskrivelse: | IC OFFLINE CTRLR PWM CM 8VSSOP |
| Kontrollfunksjoner: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |