Kjøpe LME49726MYX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 500µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-MSOP-PowerPad |
| Slew Rate: | 3.7 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | 296-43888-2 LME49726MYX LME49726MYX-ND LME49726MYX/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LME49726MYX/NOPB |
| Få båndbreddeprodukt: | 6.25MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Audio Amplifier 2 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Beskrivelse: | IC OPAMP AUDIO 6.25MHZ 8MINISOIC |
| Strøm - Forsyning: | 700µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 350mA |
| Nåværende - Input Bias: | 0.2pA |
| Forsterkertype: | Audio |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |