Kjøpe LMH6553SDX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 12 V, ±2.25 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WSON (3x2.5) |
| Slew Rate: | 2300 V/µs |
| Serie: | LMH®, PowerWise® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Differential |
| Andre navn: | LMH6553SDX LMH6553SDX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LMH6553SDX/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Current Feedback Amplifier 1 Circuit Differential 8-WSON (3x2.5) |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CFA 900MHZ 8WSON |
| Strøm - Forsyning: | 29.1mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 120mA |
| Nåværende - Input Bias: | 50µA |
| Forsterkertype: | Current Feedback |
| -3db Båndbredde: | 900MHz |
| Email: | [email protected] |