Kjøpe LMH6601MGX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.4 V ~ 5.5 V, ±1.2 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 1mV |
| Leverandør Enhetspakke: | SC-70-6 |
| Slew Rate: | 275 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | *LMH6601MGX/NOPB 296-44285-2 LMH6601MGX LMH6601MGX-ND LMH6601MGX/NOPBTR LMH6601MGX/NOPBTR-ND LMH6601MGXNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LMH6601MGX/NOPB |
| Få båndbreddeprodukt: | 155MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-6 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP VFB 155MHZ RRO SC70-6 |
| Strøm - Forsyning: | 9.6mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 180mA |
| Nåværende - Input Bias: | 5pA |
| Forsterkertype: | Voltage Feedback |
| -3db Båndbredde: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |