Kjøpe LMX2326TMX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | PLL Frequency Synthesizer |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Serie: | PLLatinum™ |
| Forhold - Input: Output: | 2:1 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | CMOS |
| Andre navn: | LMX2326TMX LMX2326TMX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LMX2326TMX/NOPB |
| Input: | CMOS |
| Frekvens - Maks: | 2.8GHz |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differensial - Input: Output: | No/No |
| Beskrivelse: | IC FREQ SYNTH RF COMM 16-TSSOP |
| Email: | [email protected] |