Kjøpe LN100F7R0E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±400ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) |
| Serie: | 270 |
| Motstand (ohm): | 7 |
| Strøm (Watts): | 100W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Tubular |
| Andre navn: | Q9289702 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunksjon: | Brackets (not included) |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LN100F7R0E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 7 OHM 1% 100W |