Kjøpe LP2985AITP-1.8/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.2 V ~ 16 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.28V @ 150mA |
| Leverandør Enhetspakke: | 5-DSBGA |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 5-UFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP2985AITP-1.8/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 150mA 5-DSBGA |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.8V 0.15A 5DSBGA |
| Strøm - Utgang: | 150mA |