Kjøpe LP2985IM5-4.5/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 4.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 16V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.28V @ 150mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | LP2985IM5-4.5/NOPBTR LP2985IM545NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LP2985IM5-4.5/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 4.5V 150mA SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 4.5V 0.15A SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 150mA |