Kjøpe LP3964EMP-3.3/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 7V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.24V @ 800mA |
| Andre navn: | LP3964EMP-3.3/NOPBTR LP3964EMP33NOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LP3964EMP-3.3/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 800mA SOT-223-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 0.8A SOT223-5 |
| Strøm - Utgang: | 800mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 1.2A |