Kjøpe LP3990MFX-2.5/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 6V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.12V @ 150mA |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navn: | LP3990MFX-2.5 LP3990MFX-2.5-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LP3990MFX-2.5/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA SOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 |
| Strøm - Utgang: | 150mA |