Kjøpe LR4-380XF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 15V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 5s |
| Tykkelse (Maks): | 0.039" (1.00mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.339" L x 0.205" W (34.00mm x 5.20mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LR4 |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 37 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 13 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Strap |
| Andre navn: | E89591-000 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | User Defined |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LR4-380XF |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 15V Ih User Defined Strap |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 3.8A STRAP |
| Nåværende - tur (det): | 8.3A |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 3.8A |
| godkjenninger: | CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |