Kjøpe LR4-73XF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | - |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | - |
| Tykkelse (Maks): | 0.039" (1.00mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.831" L x 0.323" W (46.50mm x 8.20mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LR4 |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | - |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | - |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Strap |
| Andre navn: | E62269-000 LR473XF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | User Defined |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LR4-73XF |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse Ih User Defined Strap |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 7.3A STRAP |
| Nåværende - Maks: | 100A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 730mA |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |