Kjøpe LT3091HDE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0 V ~ -32 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | -1.5 V ~ -36 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.3V @ 1.5A |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-DFN (4x3) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Negative Adjustable |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3091HDE#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output 0 V ~ -32 V 1.5A 14-DFN (4x3) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO NEG AD 1.5A |
| Strøm - Utgang: | 1.5A |
| Nåværende - Grense (Min): | - |
| Email: | [email protected] |