Kjøpe LT3477IFE#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 25V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3477IFE#TRPBF |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 3.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 3A (Switch) 20-TSSOP-EP |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 3A 20TSSOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 3A (Switch) |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |