Kjøpe LT3517EUF#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 3V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 30V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-QFN (4x4) |
| Serie: | True Color PWM™ |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3517EUF#TRPBF |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 250kHz ~ 2.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1.5A (Switch) 16-QFN (4x4) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR RGLTR DIM 1.5A 16QFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 1.5A (Switch) |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |