Kjøpe LT3645EMSE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| m / Sequencer: | No |
| W / LED-driver: | No |
| Spenning / Strøm - Utgang 3: | - |
| Spenning / Strøm - Utgang 2: | 0.8 V ~ 8 V, 200mA |
| Spenning / Strøm - Utgang 1: | 0.8 V ~ 16 V, 500mA |
| Spenning - Forsyning: | 3.6 V ~ 36 V |
| topologi: | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3645EMSE#PBF |
| Funksjon: | Automotive |
| Frekvens - Bytte: | 750kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) 750kHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG DL BUCK/LINEAR 12-MSOP |
| Email: | [email protected] |