Kjøpe LT601002C med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 600V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Box Lug |
| Serie: | LT |
| Andre navn: | LT60100-2C |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT601002C |
| Fuseholder Type: | Block |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 0.811" Dia x 2.953" L (20.60mm x 75.00mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | Class T |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Block 100A 600V 2 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beskrivelse: | FUSE BLOK CART 600V 100A CHASSIS |
| Nåværende vurdering: | 100A |