Kjøpe LTC1064-4CSW#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | ±2.37 V ~ 8 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Antall filtre: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1064-4CSW#TRPBF |
| Frekvens - Cutoff eller Center: | 100kHz |
| Filter Type: | Cauer, Low Pass Switched Capacitor |
| Filterordre: | 8th |
| Beskrivelse: | IC FILTR 8TH ORDR LOWPASS 16SOIC |
| Email: | [email protected] |