Kjøpe LTC1392IS8#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 6 V |
|---|---|
| topologi: | ADC, Multiplexer, Voltage Reference |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| Sensortype: | Internal |
| Sensing Temperatur: | -40°C ~ 85°C |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Parallel, Serial |
| Utgangsvifte: | No |
| Output Alarm: | No |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1392IS8#PBF |
| Funksjon: | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Utvidet beskrivelse: | Temp Monitoring System (Sensor) -40°C ~ 85°C Internal Sensor Parallel, Serial Output 8-SOIC |
| Beskrivelse: | IC DATA ACQ SYSTEM 10BIT 8-SOIC |
| nøyaktighet: | ±4°C |
| Email: | [email protected] |