Kjøpe LTC1407IMSE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Samplingsfrekvens (per sekund): | 3M |
| Referansetype: | External, Internal |
| Forhold - S / H: ADC: | 2:1 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall innganger: | 2 |
| Antall bit: | 12 |
| Antall A / D-omformere: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1407IMSE#PBF |
| Inngangstype: | Differential, Single Ended |
| Egenskaper: | Simultaneous Sampling |
| Utvidet beskrivelse: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 1 Pipelined 10-MSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC ADC 12BIT 3MSPS 10-MSOP |
| Datagrensesnitt: | SPI |
| konfigurasjon: | S/H-MUX-ADC |
| Arkitektur: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |