Kjøpe LTC1980EGN#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 10V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-SSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Timer |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1980EGN#PBF |
| Interface: | - |
| Feilbeskyttelse: | Over Voltage |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Multi-Chemistry 24-SSOP |
| Beskrivelse: | IC PWM BATT CHARGER/CONV 24-SSOP |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | - |
| Batterispenning: | 8.4V |
| Batteri Kjemi: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |