Kjøpe LTC2877IMSE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 240mV |
| protokoll: | RS485 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 1/1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC2877IMSE#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | 1/1 Transceiver Half RS485 10-MSOP-EP |
| duplex: | Half |
| Beskrivelse: | IC TXRX RS485 60V PROFI 10MSOP |
| Datahastighet: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |