Kjøpe LTC2977CUP#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.3V, 4.5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 64-QFN (9x9) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 16 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC2977CUP#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Power Supply Controller/Monitor 64-QFN (9x9) |
| Beskrivelse: | IC PWR SUPP CTRLR MONITOR 64QFN |
| Strøm - Forsyning: | 10mA |
| applikasjoner: | Power Supply Controller/Monitor |
| Email: | [email protected] |