Kjøpe LTC3261IMSE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | -Vin, Vin/2 |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 4.5V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 32V |
| topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive or Negative |
| Andre navn: | LTC3261IMSEPBF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC3261IMSE#PBF |
| Funksjon: | Ratiometric |
| Frekvens - Bytte: | 500kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive or Negative Fixed -Vin, Vin/2 1 Output 100mA 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG SWITCHD CAP INV 12MSOP |
| Strøm - Utgang: | 100mA |
| Email: | [email protected] |