Kjøpe LTC3265HDHC#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | -Vin, 2Vin |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang (Min): | 4.5V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 32V |
| topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 18-DFN (5x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 18-WFDFN, Exposed Pad |
| Utgangstype: | Fixed |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive and Negative (Dual Rail) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LTC3265HDHC#PBF |
| Funksjon: | Ratiometric |
| Frekvens - Bytte: | 50kHz ~ 500kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Charge Pump Switching Regulator IC Positive and Negative (Dual Rail) Fixed -Vin, 2Vin 2 Output 100mA 18-WFDFN, Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG SWTCHD CAP INV 0.1A 18DFN |
| Strøm - Utgang: | 100mA |
| Email: | [email protected] |