Kjøpe LTC3863MPDE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 3.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-DFN (4x3) |
| Serie: | - |
| Serielle grensesnitt: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Transistor Driver |
| Utgangsfaser: | 1 |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive or Negative |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC3863MPDE#PBF |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 50kHz ~ 850kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Regulator Positive or Negative Output Step-Down DC-DC Controller IC 12-DFN (4x3) |
| Driftssyklus (maks): | - |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR BUCK 12DFN |
| Kontrollfunksjoner: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Klokke synkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |