Kjøpe LTC6993IDCB-2#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 6-DFN (2x3) |
| Serie: | LTC®6993 |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Forplantningsforsinkelse: | 11ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC6993IDCB-2#TRMPBF |
| Logikk Type: | Monostable |
| Uavhengige kretser: | 1 |
| Utvidet beskrivelse: | Monostable Multivibrator 6-DFN (2x3) |
| Beskrivelse: | IC MONOSTABLE MULTIVIBRATOR 6DFN |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 16mA, 16mA |
| Email: | [email protected] |