Kjøpe LX1665CN med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8 V ~ 2.8 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 10.8 V ~ 13.2 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 18-DIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 18-DIP |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | LX1665CN |
| Utvidet beskrivelse: | - Controller, Intel Pentium® II Voltage Regulator IC 2 Output 18-DIP |
| Beskrivelse: | IC PWM DUAL OUT 5BIT DAC 18DIP |
| applikasjoner: | Controller, Intel Pentium® II |
| Email: | [email protected] |