Kjøpe LX8383A-33CV med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 10V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-247-3 |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-3 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | LX8383A-33CV |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 7.5A TO-247-3 |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 7.5A TO247-3 |
| Strøm - Utgang: | 7.5A |