Kjøpe LX8585A-15CDD med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 10V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1.1V @ 4.6A |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-263, Power |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | LX8585A-15CDD |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 4.6A TO-263, Power |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 1.5V 4.6A TO263 |
| Strøm - Utgang: | 4.6A |