Kjøpe M5451B7 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 40-PDIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 40-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | M5451B7 |
| Interface: | Serial |
| Skjermtype: | LED |
| Tall eller tegn: | 4 or 5 Digits |
| Beskrivelse: | IC LED DISPLAY DRIVER 40DIP |
| Strøm - Forsyning: | 7mA |
| konfigurasjon: | Alphanumeric or Dot Matrix |
| Email: | [email protected] |