Kjøpe M74HC221B1R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-DIP |
| Serie: | 74HC |
| Schmitt Trigger Input: | Yes |
| Forplantningsforsinkelse: | 24ns |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andre navn: | 497-1797-5 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | M74HC221B1R |
| Logikk Type: | Monostable |
| Uavhengige kretser: | 2 |
| Utvidet beskrivelse: | Monostable Multivibrator 16-DIP |
| Beskrivelse: | IC MULTIVIBRATOR DUAL MONO 16DIP |
| Nåværende - Utgang Høy, Lav: | 5.2mA, 5.2mA |
| Email: | [email protected] |