MA2Q73500L
MA2Q73500L
Delenummer:
MA2Q73500L
Produsent:
Panasonic
Beskrivelse:
DIODE SCHOTTKY 30V 1A NMINIP2
Dataark:
MA2Q73500L.pdf
Introduksjon
Kjøpe MA2Q73500L med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis:500mV @ 1A
Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks):30V
Leverandør Enhetspakke:NMiniP2-J1
Hastighet:Fast Recovery = 200mA (Io)