Kjøpe MA3X72700L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 550mV @ 200mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 50V |
| Leverandør Enhetspakke: | Mini3-G1 |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 3ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | MA3X72700LTR MA727-(TX) MA727-TX MA727TR MA727TR-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MA3X72700L |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 50V 200mA Surface Mount Mini3-G1 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 50V 200MA MINI3 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 200µA @ 50V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 200mA |
| Kapasitans @ Vr, F: | 30pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |