Kjøpe MAC4DCM-1G med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 1.3V |
| Triac Type: | Standard |
| Leverandør Enhetspakke: | I-Pak |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 34 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAC4DCM-1G |
| Utvidet beskrivelse: | TRIAC Standard 600V 4A Through Hole I-Pak |
| Beskrivelse: | TRIAC 600V 4A IPAK |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 4A |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 40A @ 60Hz |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 35mA |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 35mA |
| konfigurasjon: | Single |
| Email: | [email protected] |