Kjøpe MAL211844332E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 1.07A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL211844332E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 180 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 3300µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 190 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 190 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL |
| kapasitans: | 3300µF |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |