MAL212384331
MAL212384331
Delenummer:
MAL212384331
Produsent:
Angstrohm / Vishay
Beskrivelse:
CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
Lead Free Status / RoHS Status:
Inneholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Tilgjengelig mengde:
18459 Pieces
Dataark:
MAL212384331.pdf
Introduksjon
Kjøpe MAL212384331 med BYCHPS
Kjøp med garanti
spesifikasjoner
Spenningsverdier:10V
Toleranse:±20%
Surface Mount Land Size:-
Størrelse / Dimensjon:0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm)
Serie:123 SAL-A
Ripple Current:490mA @ 100Hz
polarisering:Polar
emballasje:Tape & Box (TB)
Pakke / tilfelle:Axial, Can
Driftstemperatur:-55°C ~ 125°C
Monteringstype:Through Hole
Vannfølsomhetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Produsentens varenummer:MAL212384331
Levetid @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing:-
impedans:300 mOhm
Høyde - sittende (maks):-
Utvidet beskrivelse:330µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.1 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (ekvivalent serieresistens):1.1 Ohm @ 100Hz
Beskrivelse:CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
kapasitans:330µF