Kjøpe MAL212854339E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 10V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" L x 0.197" W (8.00mm x 5.00mm) |
| Serie: | 128 SAL-RPM |
| Ripple Current: | 81.6mA @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL212854339E3 |
| Levetid @ Temp.: | - |
| Lead Spacing: | 0.205" (5.20mm) |
| impedans: | 600 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.394" (10.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 33µF 10V Aluminum Capacitors Radial 6.1 Ohm @ 100Hz |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 6.1 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitans: | 33µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |