Kjøpe MAX11040KGUU+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 3 V ~ 3.6 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP |
| Serie: | - |
| Samplingsfrekvens (per sekund): | 64k |
| Referansetype: | External, Internal |
| Forhold - S / H: ADC: | 1:1 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Antall innganger: | 4 |
| Antall bit: | 24 |
| Antall A / D-omformere: | 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX11040KGUU+ |
| Inngangstype: | Differential |
| Egenskaper: | Simultaneous Sampling |
| Utvidet beskrivelse: | 24 Bit Analog to Digital Converter 4 Input 4 Sigma-Delta 38-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC ADC 24BIT 4CH 38-TSSOP |
| Datagrensesnitt: | SPI |
| konfigurasjon: | S/H-ADC |
| Arkitektur: | Sigma-Delta |
| Email: | [email protected] |