Kjøpe MAX14521EETG+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | EL Lamp Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX14521EETG+ |
| Frekvens: | 400Hz |
| dimming: | Yes |
| Beskrivelse: | IC LAMP DVR EL QUAD HV 24TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 350µA |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | - |
| Email: | [email protected] |