Kjøpe MAX16021PTER+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Terskel: | 2.64V |
|---|---|
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Tilbakestill timeout: | 145 ms Minimum |
| tilbakestille: | Active High/Active Low |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Produksjon: | Open Drain or Open Collector |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall overvåkede volumer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX16021PTER+ |
| Utvidet beskrivelse: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 16-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC SUPERVISOR OD 2.640V 16TQFN |
| Email: | [email protected] |