Kjøpe MAX16823ATE+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 5.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 40V |
| Spenning - Output: | 39.3V |
| Type: | Linear |
| topologi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX16823ATE+ |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 3 Output Linear PWM Dimming 100mA 16-TQFN (5x5) |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR LIN DIM 100MA 16TQFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 100mA |
| applikasjoner: | Automotive, Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |