Kjøpe MAX17510ATB+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.5 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | MAX17510ATB+TCT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX17510ATB+T |
| Utvidet beskrivelse: | - LDO (Linear), DDR Voltage Regulator IC 1 Output 10-TDFN-EP (3x3) |
| Beskrivelse: | IC REG DDR LOW VOLTAGE 10-TDFN |
| applikasjoner: | LDO (Linear), DDR |
| Email: | [email protected] |