Kjøpe MAX3110ECWI+G36 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-SOIC |
| Standarder: | - |
| Serie: | - |
| protokoll: | RS232, RS485 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navn: | MAX3110ECWIG36 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX3110ECWI+G36 |
| Interface: | SPI, UART |
| Funksjon: | Controller |
| Utvidet beskrivelse: | RS232, RS485 Controller SPI, UART Interface 28-SOIC |
| Beskrivelse: | IC UART/TXRX RS232 W/CAPS 28SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 600µA |
| Email: | [email protected] |