Kjøpe MAX34561T+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4 V ~ 5.5 V, 9 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Type: | Hot Plug Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX34561T+ |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Egenskaper: | OVP, Thermal Limit, UVLO |
| Feature Pins: | ARD5, ADR12, TIMER5, TIMER12, VRAMP5, VRAMP12 |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Plug Controller 2 Channel PCI Express® 24-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC HOT-PLUG SW 12V/5V 24TQFN |
| Strøm - Forsyning: | - |
| Strøm - Utgang (Maks): | 2A, 3A |
| applikasjoner: | PCI Express® |
| Email: | [email protected] |