Kjøpe MAX3949ETE+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.95 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | MAX3949ETE+T-ND MAX3949ETE+TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 95°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX3949ETE+T |
| Utvidet beskrivelse: | Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.95 V ~ 3.63 V 16-TQFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC LASER DVR AC-COUPLED 16TQFN |
| Datahastighet: | 11.3Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 55mA |
| Strøm - Modulasjon: | 85mA |
| Nåværende - Bias: | 105mA |
| Email: | [email protected] |