Kjøpe MAX4090AALT+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 6-µDFN(2x2) |
| Slew Rate: | 275 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-WDFN |
| Utgangstype: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX4090AALT+T |
| Beskrivelse: | IC VIDEO BUFFER 6DB 6-UDFN |
| Strøm - Forsyning: | 6.5mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 85mA |
| applikasjoner: | Buffer |
| -3db Båndbredde: | 55MHz |
| Email: | [email protected] |