Kjøpe MAX6957ANI+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX6957ANI+ |
| Interface: | 4-Wire Serial |
| Skjermtype: | LED |
| Tall eller tegn: | - |
| Beskrivelse: | IC DRIVER LED PORT 20/28 28-DIP |
| Strøm - Forsyning: | 180µA |
| konfigurasjon: | 7, 16, 20 Segment |
| Email: | [email protected] |