Kjøpe MAX8759ETI+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 28 V |
|---|---|
| Type: | CCFL Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX8759ETI+ |
| Frekvens: | 30kHz ~ 80kHz |
| dimming: | Yes |
| Beskrivelse: | IC CNTRL CCFL BACKLIGHT 28TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 2.5mA |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | - |
| Email: | [email protected] |