Kjøpe MAX8770GTL+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Serie: | Quick-PWM™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX8770GTL+ |
| Utvidet beskrivelse: | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-6+ Voltage Regulator IC 1 Output 40-TQFN-EP (6x6) |
| Beskrivelse: | IC CTLR PS 2/1PH QUICK PWM 40QFN |
| applikasjoner: | Controller, Intel IMVP-6+ |
| Email: | [email protected] |